Cytaty
Dodane przez Komar dnia Wrzesień 25 2010 09:05:16
"Jeśli robi się, to co się kocha, nie może być inaczej! Trenuję siatkówkę od wielu lat, od zawsze daję z siebie wszystko - na treningach i podczas meczu. Nie wyobrażam sobie innego podejścia. Jeśli skutki są widoczne, to tylko mogę się cieszyć"

"Dlaczego o polskim siatkarzu mówi się, że to jest spoko koleś, a o polskim piłkarzu, że oni to są jacyś, bujają się z modelkami? Bo my wygrywamy mecze, gramy sobie w siatkówkę."

"Ja nie czuję się komfortowo w takiej sytuacji. Wolałbym od razu po meczu iść do hotelu i posiedzieć w spokoju, a tutaj muszę rozdawać autografy. Zresztą, kiedy stoi obok mnie i autografy rozdaje Sebastian Świderski, to w ogóle jest dziwne uczucie, bo wydaje mi się, że tam nie pasuję."(na pytanie czy lubi rozdawać autografy.)

"Jaki tam ze mnie bohater! Ja jestem zawodnikiem, któremu zdarzają się lepsze mecze. Tylko tyle."

"Jesteśmy jak jeden organizm. Cały czas idziemy do przodu, dążymy do zwycięstwa, obojętnie kto jest po drugiej stronie siatki."(o kolegach z drużyny)

"Jeśli jestem takim talentem jak o mnie mówią, to trzeba to udowodnić jakimiś wynikami, a żeby mieć wyniki, trzeba trenować i nad tym właśnie się koncentruję."


"Rozmiar nie ma znaczenia."(odpowiedź na pytanie, gdzie znajdziesz modelkę 2,17 m.)

"Tak sobie myślę, że mi to wszystko jedno, czy ja będę drugim Matejem Kazińskim, trzecim Sebastianem Świderskim, czwartym kimkolwiek, ma wygrywać drużyna w której ja gram a na razie tak się dzieje, także się ciesze!"

"W czasie wolnym najczęściej śpię i odpoczywam, bo muszę przyznać, że jestem lekkim leniuchem."


"Staram się nie śledzić tego co wypisują media czy bywalcy forów internetowych, ale czasami zerkam na strony internetowe i napotykam na różne, często przykre komentarze na swój temat. Na szczęście mam solidne wsparcie osób, których zdanie liczy się dla mnie najbardziej - rodziców, trenera, kolegów z kadry i to na ich opinii polegam. Chciałbym jednak żeby ci, którzy nas obrażają wiedzieli, że to boli, czasami nawet bardzo"

„Osoby, które przed sezonem zakładają na szyję poszczególnym zespołom medale powinni najpierw popukać się w czoło. Tutaj liczą się niuanse. O porażce decyduje jedna,dwie nieskończone piłki”